Ubezpieczenia pozostałe

 

 

NWW Kierowcy i Pasażerów:

Czasami wypadek to nie tylko uszkodzenie pojazdu. Dużo większym problemem jest uszkodzenie ciała, utrata zdrowia lub nawet życia – tak kierowcy, jak i pasażerów. Ubezpieczenie NNW to m.in. wypłata pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji.

Ubezpieczenie dotyczy:
- kierowcy i pasażerów pojazdu,
- wypadków, które wydarzyły się podczas jazdy albo: wsiadania lub wysiadania z pojazdu,
- załadowywania lub rozładowywania pojazdu, zatrzymywania lub postoju pojazdu, naprawy na miejscu zdarzenia, otwierania lub zamykania drzwi lub bramy garażu lub posesji, tankowania na stacji paliw.

 

 

OC w życiu prywatnym:

Ubezpieczenie OC zapewnia ochronę w sytuacjach, gdy w związku z czynnościami w życiu prywatnym lub posiadaniem mienia ubezpieczony jest zobowiązany do naprawienia wyrządzonej szkody. Decydując się na szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej możemy być ubezpieczeni w następujących sytuacjach:


• zalanie mieszkania sąsiada z dołu na skutek pozostawienia odkręconego kranu czy awarii w trakcie prania;
• wybicie szyby (lub inne zniszczenia) spowodowane przez dziecko w trakcie zabawy stłuczenie czy zniszczenie przedmiotów w sklepie
• potrącenie pieszego w trakcie jazdy na rowerze, zarysowanie cudzego auta - spowodowanie urazów innych osób podczas uprawiania sportów np. jazdy na nartach, grze w piłkę nożną itd.
• wyrządzenie szkód na osobie lub mieniu przez zwierzęta domowe np. ugryzienie gościa, zniszczenie wartościowych przedmiotów przez czworonoga
• wyrządzenie szkody w związku z używaniem sprzętu pływającego np. żaglówki wypożyczonej w czasie urlopu


Zakres ochrony ubezpieczeniowej może obejmować ubezpieczonego, ale również jego bliskich czy osoby zatrudnione do pomocy w gospodarstwie domowym, sprawujące opiekę nad osobami starszymi lub dziećmi. Polisa może obowiązywać na terenie miasta, całego kraju lub nawet poza jego granicami.

 

 

Assistance komunikacyjny:

Ubezpieczenie to zapewnia:


- naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, albo holowanie w wybrane miejsce oraz parking,
- pojazd zastępczy, organizację dalszej podróży lub hotel dla kierowcy i pasażerów,
- pomoc w przypadku awarii ogumienia, rozładowania akumulatora, przepalonej żarówki, zatrzaśnięcia kluczyków czy braku paliwa,
- opiekę nad dziećmi i przewożonymi zwierzętami,
- transport medyczny,
- wygodną, bezgotówkową obsługę przez telefon,
- pomoc i fachowe doradztwo we wszystkich nietypowych sytuacjach na drodze.


W WIELU FIRMACH PO WYPADKU HOLOWANIE JEST W CENIE OC!

 

 

 

Podróżne

Ubezpieczenie turystyczne przydaje się zawsze, kiedy opuszczamy nasze miejsce zamieszkania. Cel podróży, jej długość, ani pora roku nie grają tu roli. Polisa turystyczna zapewni nam ochronę zarówno podczas romantycznego wyjazdu we dwoje do Paryża, jak i podczas dwutygodniowych tropikalnych wakacji, w czasie ferii zimowych, wyjazdu służbowego oraz pracy zarobkowej poza granicami RP.

W naszym kraju podobnie jesteśmy narażeni na szereg niebezpieczeństw, które mogą zdarzyć się, gdy przebywamy poza domem. Należą do nich różnego rodzaju uszkodzenia ciała (złamania, skręcenia), choroby, kradzieże (naszego bagażu, sprzętu), a także konsekwencje szkód spowodowanych przez nas nieumyślnie na osobach trzecich lub w mieniu, za które musielibyśmy zapłacić z własnej kieszeni.

Zakres ubezpieczenia wybiera sobie klient.

UWAGA! Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego jest darmowym dokumentem wydawanym przez NFZ lecz nie zapewnia pokrycia kosztów transportu medycznego do Polski oraz obowiązujących opłat za świadczenia medyczne, dlatego aby uniknąć obciążenia tymi kosztami, wskazane jest wykupienie dodatkowego prywatnego ubezpieczenia.

 

 

NNW MAX:

Co zyskasz?


- Zapewnisz sobie pieniądze na życie, jeśli po wypadku nie będziesz w stanie wrócić do pracy.
- Zabezpieczysz rodzinę i najbliższych, gdyby Cię zabrakło.
- Ubezpieczenie NNW Max chroni Cię niezależnie od tego, jakim pojazdem się poruszasz (nie dotyczy: motocykli, quadów i pojazdów szynowych) i czy jesteś kierowcą czy pasażerem pojazdu.
- Wypłata odszkodowania niezależnie od innych Twoich polis NNW.


Za rok ochrony ubezpieczenia NNW MAX zapłacisz od 89 do 120 zł. W tym ubezpieczeniu twoje życie objęte jest ochroną na 100 tys. zł!

 

OC zawodowe:

Ubezpieczenie OC ZAWODOWE wymagane jest przy następujących zawodach:
adwokat, architekt, biuro rachunkowe, biuro usług płatniczych, doradca podatkowy, inżynier, lekarz, notariusz, pośrednik nieruchomości, radca prawny oraz rzeczoznawca majątkowy.

Bezpieczny rowerzysta:
Dla kogo?

Ubezpieczenie jest dla każdego rowerzysty. Nie musisz być właścicielem roweru – wystarczy, że go używasz.
Możesz zawrzeć ubezpieczenie, które będzie trwało od jednego dnia do roku. Ubezpieczenie w wersji podstawowej działa w Polsce. Możesz je także rozszerzyć poza granice kraju.

Co zyskasz dzięki naszemu ubezpieczeniu?

TU wpłaci Ci pieniądze, jeśli:
- w czasie jazdy lub prowadzenia roweru zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek, i Twoje zdrowie poważnie ucierpi (doznasz tzw. trwałego uszczerbku na zdrowiu), np. dojdzie do poważnego złamania nogi, skręcenia kolana, utraty wzroku lub słuchu itd. W przypadku śmierci pieniądze z ubezpieczenia otrzymają Twoi bliscy,
- ktoś ukradnie Ci bagaż, kiedy jechałeś/ -łaś rowerem,
- ktoś zniszczy wyposażenie stałe Twojego roweru (np. bagażnik, koło).

TU wypłaci odszkodowanie osobom, którym wyrządziłeś/ -łaś szkodę, np.:
- spowodujesz wypadek lub potrącisz pieszego,
- uszkodzisz coś, jadąc rowerem, prowadząc go, wsiadając lub zsiadając z niego (np. zarysujesz komuś karoserię).

 

 

Medyczne:

Dla kogo?

Ubezpieczenie przygotowane jest dla:
- firm, które prowadzą działalność leczniczą, np.: stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne inne niż szpitalne, ambulatoryjne świadczenia zdrowotne,
- osób, które wykonują zawód medyczny niezależnie od formy jego wykonywania (działalność gospodarcza, umowa cywilno-prawna, umowa o pracę), np.: lekarza, pielęgniarki, położnej, pomocy dentystycznej, rehabilitanta, ratownika medycznego


Ubezpieczenie:
- zapewnia odszkodowanie osobom poszkodowanym w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania ich udzielania lub wykonywania zawodu lekarza oraz innego zawodu medycznego,
- zmniejsza ryzyko prowadzonej działalności leczniczej lub zawodowej,
- dzięki dodatkowym klauzulom oraz wariantom ubezpieczenia jest elastyczne – możesz je dostosować do swoich potrzeb,
- zwiększa Twoją wiarygodność wobec klientów i partnerów biznesowych.

0